Justyna Starek

Przedsiębiorca, bizneswoman, szkoleniowiec,
doktorant studiów doktoranckich z prawa zamówień publicznych.

W 2018 roku postawiłam wszystko na swój biznes. Od 14 lat specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Doradzam Zamawiającym i Wykonawcą jak skutecznie stosować ustawę Prawo Zamówień Publicznych. Pomagam rozwiązywać problemy Zamawiających i Wykonawców uczestniczących w postępowaniach przetargowych. Jestem Autorką licznych publikacji i artykułów naukowych m.in. Przetargi Publiczne, z którymi współpracuje od 2014 – „Elektroniczne zamówienia w czasie pandemii”, „Skarga kasacyjna do NSA”, „Otwarcie ofert w czasie pandemii”, dla Trzeciego Sektora, czy PZP Prawo Zamówień Publicznych Kwartalnik I wielu innych na temat stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych. Oprócz szkoleń online prowadzę w całej Polsce szkolenia stacjonarne, w których do tej pory uczestniczyło ponad 1000 osób.

Prywatnie jestem mamą wspaniałej córki Zuzi i żoną. Jako miłośniczka jazdy konnej stworzyłam swój kanał na youtube pn „przetargowe rodeo” oraz słucham od dziecka Andrea Bocelli.

Jestem założycielką bloga Kancelaria Zamówień Publicznych, na którym pokazuje krok po kroku jak stosować przepisy prawa zamówień publicznych oraz czego się wystrzegać by nie narazić się na wizytę w KIO.

Swoich odbiorców przekonuje, że zamówienia publiczne nie są takie straszne. Nawet najbardziej opornym odbiorcom w sposób przystępny wyjaśniam zagadnienia prawne. Natomiast dla przedsiębiorczych osób szkolenia prowadzone przeze mnie są najefektywniejsze co do rozwoju wiedzy o zamówieniach publicznych.

Założycielka Kancelarii Zamówień Publicznych, nagradzanej licznymi nagrodami takimi jak: „Firma Godna Zaufania”, „Firma Godna Zaufania GOLD”, „Orły Prawa – Liderzy Branży” czy „Certyfikat Zadowolony Klient”.

Dlaczego zajęłam się zamówieniami publicznymi?

Moją pasją są zamówienia publiczne i pomoc wszystkim osobom, którzy borykają się z przetargami, by zobaczyli cel i efekt swojej pracy.